Съвместимост с модула радиоприемник Avago AFCT-5710APZ 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km IND SFP
  • New

Съвместимост с модула радиоприемник Avago AFCT-5710APZ 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km IND SFP

BGN 10.88

Наличност
В магазина

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Моля предложете марки на вашите устройства за нас при пускането на поръчка.so, че ние ще се произвеждат съвместими информация за вас, Благодаря ви.
Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички нашите продукти осигуряват гаранция за качество на една година.

търговска марка:
SMTE
Номер На Модела:
AFCT-5710APZ
Състояние:
Нови и OEN